فراخوان کمک های مردمی

۲۴ مهر ۱۳۹۵ | چاپ | |

بسم الله الرحمن الرحیم

«لقد ارسلنا رسلنا بالبینات و انزلنا معهم الکتاب و المیزان لیقوم الناس بالقسط»

«مردم، کتاب، پیشرفت» شعار محوری کتابخانه مردمی امیرحسین فردی است.

در این نگاه، کتابخانه‌ی محلی و مردمی یک هسته مقاومت است. یک هسته مقاومت فرهنگی که بخاطر ویژگی هایی که دارد، میتواند بنیانگذار پیشرفت اجتماعی و اقتصادی محله نیز باشد.

با دغدغه گسترش و ارتباط این هسته ها، ان‌شاءالله بنا داریم شعبه دوم کتابخانه مردمی امیرحسین فردی را در شهرک شهید رجایی مشهد (ساختمان) تاسیس کنیم. دنبال یک مغازه میگردیم که بتوانیم رهن کنیم. چند جایی را دیده‌ایم. حدودا پانزده میلیون رهن لازم دارد برای تأمین مکان.

الحمدلله مقداری از پول را برخی دوستان خیر جور کرده اند و باقیمانده اش هم به برکت و نصرت الهی و همت خیرین جور خواهد شد ان شاءالله.

برای رهن، به کمک های بلاعوض یا قرض الحسنه های ترجیحا یک ساله یا شش ماهه نیاز داریم.

مدل کمک های بلاعوض که معلوم است چطور است. قرض الحسنه های در گردش هم مدل خوبی است که تا کنون بسیاری از فعالیت های کتابخانه با این مدل مالی پیش رفته. خیرینی بوده اند که برای یک فعالیت خاص، قرض الحسنه یک ساله یا شش ماهه داده اند و در انتهای مدت معلوم، قرض دیگری گرفته‌ایم و این قرض همینطور چرخیده و کار را به پیش برده و میبرد…

در مجلس عاشقان شوریده و مست، می‌گشت سبوی کربلا دست به دست…

ان شاءالله بعد از جور شدن مکان، برای اینکه این خانه، کتابخانه بشود، تجهیزاتی لازم هست. هر طور تجهیزاتی که فکرش را بکنید. از کتاب که قلب و محتوای کتابخانه است تا قفسه و رایانه و میز و صندلی و تجهیزات و لوازم اداری تا رنگ و تعمیر برای آماده سازی و…

این کارها هم نیاز به تعاون و همیاری خیران فرهنگی دارد. کمک های غیر نقدی و نقدی بلاعوض که بتواند به این مکان جان بدهد و زنده اش کند.

اگر خودتان میتوانید کمک مالی یا غیر مالی کنید، یا اگر میتوانید واسطه خیر شوید، بسم الله…

برای اطلاع از وضعیت پیگیری های شعبه دوم یا کم و کیف کمک هایی که میتوانید برسانید و هماهنگی برای ارسال و واریز کمک ها، شماره تلفن مسئول مالی کتابخانه، آقای علی قیاسی خدمت شما:

۰۹۳۵۶۳۴۲۹۸۰

شماره کارت بانک شهر به نام آقای علی قیاسی:

۵۰۴۷۰۶۱۰۱۸۶۷۳۲۴۰

آدرس ایمیل کتابخانه جهت هر گونه سوال یا پیگیری:

amirhosein.fardi92@gmail.com

shobe2

 
| چاپ | |
 
ارسال نظر